Witaj w świecie Oribel!

O nas

Oribel to marka stworzona z myślą o dzieciach i ich kochających rodzicach.

W Oribel wiemy, że rodzicielstwo to najpiękniejsza, ale i najtrudniejsza przygoda Waszego życia. Dzięki naszym oryginalnym i innowacyjnym produktom pragniemy sprawić, aby każda chwila z maluszkiem była radosna i ciekawa.

Nazwa Oribel pochodzi od połączenia dwóch słów, które najlepiej określą nasze produkty – original (oryginalne) i belle (piękne). Wierzymy, że piękno, estetyka oraz oryginalne pomysły mogą stanowić jedność i znajdziesz je w produktach Oribel.Nasze produkty

Nasze kolekcje tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Sami jesteśmy rodzicami i projektujemy nasze produkty tak jak chcielibyśmy, żeby wyglądały zabawki i akcesoria dla naszych dzieci. Produkty Oribel są w pełni bezpieczne i starannie wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Wiedzę i doświadczenie czerpiemy również od innych rodziców i bardzo cenimy sobie ich wkład przy projektowaniu naszych produktów. W Oribel żaden produkt nie jest zwyczajny.

W Oribel ważny jest oryginalny pomysł i przede wszystkim wysoka jakość. Wszystkie produkty spełniają najbardziej wymagające normy jakości. Materiały, z których powstają nasze produkty są wybierane z dużą starannością, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie najmłodszych. Wszystko co jest używane przy produkcji - od farb po urządzenia i maszyny - pochodzi od sprawdzonych, renomowanych firm oferujących surowce najwyższej jakości. A co najważniejsze, każdy produkt Oribel został niezależnie poddany testom i spełnia surowe europejskie i amerykańskie normy i standardy dotyczące bezpieczeństwa wyrobów dla dzieci. Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas najważniejsze.

 

Oribel sprawi, że chwile z Waszym maluszkiem będą jeszcze przyjemniejsze!